Recenze Plantronics

Ověřený zákazník K24.cz MysickyIvisek

Přidáno: 10. července 2014

Zakoupeno v K24.cz

Vše co jsem od toho očekával, to umí. Nemuset stále vytahovat mobil a mít ho v ruce. Vydrží celou pracovní dobu, není tak nápadné, většina se schová za ucho. Lze ho mít jak v levém tak právem uchu. Spousta funkcí hardwarových tlačítek na sluchátku - přijmutí nebo odmítnutí hovoru, opakování posledního volání, pauza přehrávače, ... Čte jméno volajícího - s anglickým akcentem a pouze jména uložená v telefonu nikoliv na SIM. Jsem spokojený, neměnil bych.

Ověřený zákazník XIP s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 22. dubna 2014

Zakoupeno v XIP s.r.o.

• vynikající výdrž
  • špičková slyšitelnost na druhé straně (u příjemce), a to i ve ztížených hlukových podmínkách - vítr, hudba, stavba...
  • dobrá kvalita poslechu při přehrávání hudby
  • kdyby fungovalo 100%, pak hlasová informace o tom, kdo volá
  • často špatná kvalita zvuku ve sluchátku při telefonickém rozhovoru - rezonance, šum, nezřetelný zvuk
  • ear mold - tedy špunt co se strká do ucha není moc příjemný. Nahradil/doplnil jsem ho gelovým z HF Jabra BT8040 - jde nasadit na tento Plantronics
  • hlasová informace o volajícím funguje tak jednou z pěti případů..

HF patří mezi dražší, přičemž kvalita poslechu a komfort "v uchu" uživatele není odpovídající.
Na druhé straně konstrukce nošení za uchem nepřekáží a nosí se dobře, až se dá zapomenout, že ji člověk má. Chválím si opravdu dlouhou výdrž - 7 hodin reálně při telefonování.
Nechávám si ji proto, že si příjemci mých telefonátů chválí, jak je mě dobře slyšet.

Přidáno: 24. března 2014

• Design, ovládání.
  • Kvalita zvuku kolísá. Jeden hovor super, při druhém chrčení jak ze starého gramofonu! Nejhorší však přerušované vynechávání, takže některá slova druhé strany slyšíte trhaně. Bohužel naprosto stejný problém i u druhého (reklamovaného) výrobku!
  • Baterka nic moc. U předchozího bluetooth za třetinu ceny vydržela baterka při plném celodenním zatížení dva dny! U Plantronics za 2 tisíce sotva den!
  • Za dva litry katastrofální šmejd! Pouze na ozdobu.

Rohodně by se měl nad tímto Plantronics zamyslet. Co je platný skvělý design, když je kvalitou lepší bluetooth za 500 Kč! Výrobek za 2.000 Kč by měl být už kvalitní a bezporuchový!

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. ledna 2014

Zakoupeno v K24.cz

• dobrá kvalita na obou stranách volajících, rozumí mi lépe, než když volám ze svého telefonu - Lenovo P780
  • nabíjení - nutná redukce, pokud by byl rovnou microUSB, bylo by super
  • možná výdrž na baterii, zatím používám třetí den, hodně telefonuji (cca 2-3 hodiny čistý čas) a předpokládám, že budu muset nabíjet každý večer

příjemné nošení, dobrá kvalita zvuku
uvidíme, jak na tom bude baterie, zatím používám jen 3 dny

Ověřený zákazník XIP s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 17. ledna 2014

Zakoupeno v XIP s.r.o.

• kvalitní
  • hlasová komunikace, není potřeba sahat na mobil pro přijmutí nebo odmítnutí.
  • Potlačuje okolní hluk.
  • Není poznat zda jedete v autě nebo jste doma.
  • Za dané peníze kvalita na místě.
  • žádné jsem nezaznamenala.

Pokud někdo zvažuje koupi daného produktu nebo se rozmýšlí mezi více variantami, tak mohu vřele doporučit daný produkt. Tady kupujete jistou kvalitu a myslím si, že budete maximálně spokojení. Potlačuje okolní zvuk, člověk je slyšet, ovládání čistě hlasem. Velikou výhodou je i funkčnost zvednutí zařízení ze stolu a hovor je přijat aniž by jste museli zvedat samotný telefon a párovat ručně.

Přidáno: 2. ledna 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• dobrý headset,zatím jej mám týden
  • hlasové ovládání pro zvednutí "answer" odmítnutí "ignore" hovoru pro neangličtináře funguje výborně
  • automaticky zvedne hovor při nasazení, dobrá funkce

kvalitní headset

Přidáno: 26. října 2013

Zakoupeno v Alza.cz

• Lepší handsfree jsem ještě v ruce neměl. Používám ho k iPhonu 5 a nemohu mu nic vytknout, spolupracuje perfektně a i výdrž je super.
  • Nabíjecí konektor, který prostě nesmíte ztratit.

Přidáno: 18. října 2013

(naposledy upraveno 20. října 2013)

• Výdrž baterie
  • Hlasová upozornění - ID volajícího, SMS monitor
  • Možnost použít pro poslech hudby
  • Dosah bluetooth
  • Možnost přijmutí a odmítnutí hovoru hlasem
  • Kontrola stavu baterie v telefonu
  • Příslušenství
  • Pro někoho cena - ale když uvážím kvalitu i příslušenstvý tak je přijatelná
  • Nutnost dobré anglické výslovnosti u hlasového ovládání

Po exitusu baterie v mé předchozí náhlavní soupravě. Jsem byl nucen se poohlédnout po nové. Dlouho jsem bádal jakou projížděl jsem net. a diskuzní fóra až do té doby než sem narazil na značku plantronics a tento přístroj s kterým jsem maximálně spokojen.

V příslušenství mne zaujala vychytávka magnetická koncovka nabíječky která se po odpojení dá použít jako magnetická úchytka na přívěšek. Poté celkem slušná řada různých nástavců pro ucho. Přeci jen každý ho má jiné.. Pro někoho to jsou jen drobnosti, ale pro mne je to přívětivý krok k uživateli a toho si já u firem kór v dnešní době kde se hledí na kvantitu a ne kvalitu cením.

Reprodukce zvuku záleží na nastavení uživatele.

Ps: IPhone 4, iOS 7

Přidáno: 14. října 2013

• Velmi dobrý zvuk, potvrzeno i volajícím za jízdy po dálnici.
  • HF s vámi ženským hlasem komunikuje.
  • Perfektní párování a znovu připojení po ztrátě dosahu BT, takřka okamžité.
  • Hlasitost je na velmi dobré úrovni, slyšíte takřka za každých okolností (např. otevřené okno u auta na dálnici).
  • Nedaří se mi rozjet aplikaci na Androidu 2.3 gingerbread, funguje mi prozvonění HF z PC, lokalizace na mapě, ale to nejdůležitější, čímž je indikace stavu baterie, mi nefunguje.
  • Zřejmě je chyba u mě, takže to mínus bych bral s rezervou.
  • Byl jsem zvyklý s Nokia BH 904, že sluchátko bylo nabité do plna za 25 minut, což u tohoto HF zřejmě nehrozí, ale to bych spíše potřeboval mít fungující aplikaci o indikaci stavu baterie.
  • První moje HF, které mě lehtá v uchu. :)

Cena je dle mého názoru zcela odpovídající.

Přidáno: 2. října 2013

• ergonomie na uchu
  • velmi nízká hmotnost
  • extrémně kvalitní zvuk v porovnání s jinými handsfree
  • výdrž baterie
  • v rámci všech výše uvedených bodů nízká cena!
  • anglické povely, které pokud nemáte kvalitní výslovnost, tak hlasovým ovládáním to bude těžké...

většinou nepíšu příspěvky do hodnocení, ale v tomto případě musím udělat výjimku...
sám jsem měl velký problém vybrat kvalitní handsfree, protože hodně telefonuji a potřebuji dobře slyšet.
vybíral jsem asi ze 4 druhů, z toho 3 kusy jsem reálně koupil!! Měl jsem Jabra Extreme 2 a ještě jeden nižší typ Jabry - v obou případech jsem měl problém, že mi sluchátko rezonovalo ve spojitosti se Samsungem Galaxy s4.
teď musím říct, ještě že tak :-) kromě toho, že Voyager je úžasný na nošení, nerezonuje a je skvěle slyšet, tak se mi opravdu moc líbí jeho senzor pohybu.
V případě, že ho máte na uchu, přijímáte hovor tlačítkem nebo slovíčkem answer. Co je ale pecka, pokud sluchátko leží třeba na stole, tak příchozí hovor zvedáte buď normálně telefonem (a i když je propojeno přes bluetooth, hovor jde do telefonu) a nebo právě nasazením sluchátka - automaticky se hovor přijme!
stejně tak když ho v průběhu hovoru sundáte, hovor se ukončí, za mě úžasná věc :-)
ve stejném režimu vidím i variantu hovořím v telefonu a nasazením sluchátka se mi hovor automaticky přesměruje do sluchátka (v případě zapnutého bluetooth v telefonu samozřejmě).
koupí tohoto výrobku dle mého nikdo nemůžete prohloupit a pokud se díváme na variantu provedení "nožičky", tak to neřeším, ať si každý říká co chce... dělal jsem 3 roky operátora na call centru a je mi jasné, že právě takové provedení vede ke kvalitnímu mikrofonu.

Robert Kleistner Robert Kleistner

Přidáno: 5. září 2013

• Výdrž baterie
  • Hlasová upozornění - ID volajícího, SMS monitor
  • Dosah bluetooth
  • Možnost přijmutí a odmítnutí hovoru hlasem
  • kontrola stavu baterie v telefonu

Já mám tuto handsfree již pár měsíců a musím říct, že jsem s ní naprosto spokojený. Používám ji s tabletem Samsung Galaxy Note 8.0 (3G). Handsfree mě vždy oznámí kdo volá a jestli chci hovor přijmout, nebo ne. Chce to jen správně vyslovit hlasový příkaz a reakce je bezchybná a a okamžitá. Po stáhnutí softwaru na oznámení příchozích zpráv mě dokonce upozorní, že mě přišla SMS a přečte obsah zprávy. Je pravda, že jsem zkoušel tuto funkci s levnějším modelem telefonu s Androidem a u tohoto modelu již ID volajícího nefunguje. Info o stavu baterie mám na display telefonu takže přesně vím kdy ji musím znova nabít. Kdybych to měl shrnout tak po zkušenostech s několika levnějších handsfree od jiných výrobců bych ji už neměnil.

Přidáno: 30. července 2013

• model 510i výborný rozpadl se a zároven odešla baterka 2 roky tvrdých podmínek
  • problém nízký dosah ,v kapse vypadávaní ,ovládání hlasem jde nejde, anglina,při nasazení na ucho se někdy spojí jindy ne ,vazba .sluchátko nezasunuté v uchu tak vás druhy špatně slyší.vytáčíte číslo a blut. na stole hovor se spojí do něj.
  • stav baterie sw nepracuje s androidem oznámení jména volájícího...

vypadá jako na reklamaci doufám že bude vadný

Ověřený zákazník Stolní počítače CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 29. července 2013

Zakoupeno v Stolní počítače CZ

Kvalitní zvuk, jednoduché ovládání

Přidáno: 22. května 2013

• kvalita zpracování
  • pohodlnost nošení
  • SW v telefonu indikující stav baterie
  • vadný kus- ihned reklamace
  • slabý dosah BT

koupil jsem a za dvě hodiny jsem reklamoval...
můj BT headset špatně reagoval na hlasové ovládání přijetí a odmítnutí hovoru (pouze nutnost křičet jej přiměla reagovat), měl vazbu (sice slabou) mezi mikrofonem a reproduktorem takže jsem se lehce se zpožděním slyšel znovu v reproduktoru- opravdu nepříjemné, tragický dosah BT- telefon v kapse, headset jsem dal kolegovy naproti u stolu a už vypadával přenos, vadný reproduktor- "nakřápnutá" membrána takže v určitých výškách docházelo k typickému chřaplajícímu zvuku membrány do hovoru...snad jen vadný kus, ale po zkušenosti s reklamací u CZC jsem "vyléčený"...headset jsem koupil přes jejich e-shop a tudíž měl možnost lhůty pro 14ti denní vrácení...z CZC mi však sdělili že jsem headset vyzkoušel v uchu, tudíž jej musí nechat hygienicky vyčistit a cena za vyčištění mi bude odečtena z vrácených peněz (podotýkám, že mi bylo avizováno cca mínus 50% ceny), proto jsem se rozhodl raději pro reklamaci...opravdu trvala celých zákonných 30 dnů...pak jen mail s dobropisem...alespoň že tak...s novým pořízením stejného už váhám, spíše však pořídím jiný BT headset, např. Plantronics M165 a hlavně jinde!

Zobrazuji 81 - 94 ze 94 recenzí 1 2 3 4 [ 5 ]